(097) 469-20-10
(066) 199-66-85
Написати нам
  • Остались вопросы или нужна консультация?
    Оставьте заявку, и мы свяжемся с вами!
    Задать вопрос
     

Штучні водойми

 

Охайність ділянки

Жителі приватних будинків і власники дач ніколи не зупиняться в декоративних роботах на своїй ділянці. Всі нові предмети декору і гонитва за прекрасним видом з вікна нікому не здається марною тратою грошей або часу. Особливо, коли перед очима остаточний вигляд. Але вінець кожного красивого саду - створення штучної водойми.

 

 

 

 

 

Експозиція

 

На сторінках інтернету, в журналах і газетах про садівництво можна знайти багато ідей зовнішнього вигляду водойми в саду. Для новачка відтворення образу - тривалий і гооловоломний процес, Існує більш полегшений спосіб - штучна водойма купити в спеціальних магазинах. Купівля приваблива тим що, крім водойми, можна попросити, щоб до нього додали струмки по всьому саду або ж прилаштувати до нього цілий водоспад, для більшої ефектності. З такою майстерною декорацією, ваш сад помітно зміниться. Потрібно відзначити, що якщо ви зібралися завести вихованців до водойми, то ви отримаєте величезний бонус, очищення води, корисні випаровування для рослин.

 

 

Послуги

Завітайте до нашої компанії. Ми спроектуємо, зробимо, врахуємо ваші задумки для створення штучної водойми. Вам буде надана розумна ціна за ваше замовлення. Ми чекаємо вас!

 

 

 

 

 

 

Запрошуємо Вас відвідати наш садовий центр в Київській обл., м.Біла Церква за адресою: вул. Павличенко, 8. Ми підберемо для Вас те, що ви шукайте або допоможемо у виборі, якщо сумніваєтеся з покупкою.

 

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: