(097) 469-20-10
(066) 199-66-85
Написати нам
  • Остались вопросы или нужна консультация?
    Оставьте заявку, и мы свяжемся с вами!
    Задать вопрос
     

Квітники та клумби

 

    Важко знайти когось, хто не відчував би симпатії до квітів. Так, існують байдужі до цього люди, однак, колись інтерес все-таки проявляється навіть у переконаних циніків. І все ж, "любити квіти" і "займатися садівництвом" - поняття різні, ось чому ми надаємо Вам свої послуги в сфері створення клумб.

 

Дана послуга абсолютно повністю врятує Вас від цієї праці і суєти, що містить у собі облаштування клумби або висадка квітів. Ви будете милуватися результатом, але не витрачати дорогоцінні хвилини на створення квітників клумб. Адже все, в чому полягає створення квіткової клумби - це відповідний грунт, квіти, досвідчений садівник.

 

Ви можете розповісти своє уявлення про форму клумби і вибрати відповідні для неї квіти. Решта - за нами. Ми пропонуємо послуги, але ціни "не кусаються", а навпаки - підійдуть для людей з різним рівнем доходу. Запрошуємо скоріше скористатися даною послугою людей, які не можуть знайти сили після роботи на чергову роботу, але можуть довірити свій сад лише професіоналам! 

 

 

Запрошуємо Вас відвідати наш садовий центр в Київській обл., м.Біла Церква за адресою: вул. Павличенко, 8. Ми підберемо для Вас те, що ви шукайте або допоможемо у виборі, якщо сумніваєтеся з покупкою. 

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: