(097) 469-20-10
(066) 199-66-85
Написати нам
  • Остались вопросы или нужна консультация?
    Оставьте заявку, и мы свяжемся с вами!
    Задать вопрос
     

Обслуговування та експлуатація садових ділянок

 

Свіже повітря і природа - дві складові, які покликані рятувати людину від стресу і заповнювати його сили. Тому люди, які мають можливість вибратися на садову або дачну ділянку після важкого робочого дня, по справжньому - щасливі.

 

Але, щоб досягти цього щастя, найчастіше доводиться спершу багато потрудитися для того, щоб привести ділянку до ладу, облагородити його. До того ж, обслуговування садових в належній формі вимагає величезних зусиль і спеціальних навичок.

 

Наш садовий центр покликаний вирішувати будь-які проблеми, з якими стикається садівник: обприскування садів (саду), монтаж автоматичного поливу, озеленення території. Також, ми займаємося ландшафтним дизайном будь-якої складності і надаємо комплексне обслуговування садових ділянок.

 


Крім надання послуг приватним клієнтам, в нашу компетенцію входить експлуатація садово - паркових об'єктів різної складності і площі.

 

 

 

Звернувшись в наш садовий центр, ви заощадите ваш час і сили і приємно здивуєтеся ввічливим менеджерам і приємними цінами.

 

Запрошуємо Вас відвідати наш садовий центр в Київській обл., М.Біла Церква за адресою: вул. Павліченко, 8.

Ми підберемо для Вас те, що ви шукайте або допоможемо у виборі, якщо сумніваєтеся з покупкою.

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: